Obrączki płaskie

( ilość produktów: 62 )

Historia obrączek ślubnych płaskich sięga czasów starożytnego Egiptu, którego mieszkańcy, przysięgając sobie wieczną miłość, zakładali na palce pierścienie wykonane z roślin. Tak wykonane obrączki ślubne miały dla Egipcjan znaczenie magiczne z uwagi na to, że okrąg nie posiada ani początku, ani końca, podobnie zresztą jak czas.

 

Ponadto otwór w okręgu obrączki płaskiej nie był uważany przez Egipcjan za pustą przestrzeń. Stanowił symbol swego rodzaju bramy, która miała prowadzić do życia wiecznego. W taki oto sposób symbolika obrączek ślubnych płaskich została skojarzona z miłością, która tak samo powinna być niezmienna i wieczna. Pogląd ten, jednakże, nie szedł w parze z trwałością materiału, z którego w tamtym czasie wykonywane były obrączki płaskie.

 

Obrączki klasyczne płaskie

Dla osób poszukujących klasycznych obrączek ślubnych, które jednocześnie są ponadczasowo modne, polecamy modele o profilu płaskim. Obrączki płaskie świetnie prezentują się zarówno na dłoni Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Taka obrączka płaska posiada gładką powierzchnię, którą mogą zdobić oprawione w niej diamentowe kryształki, tłoczenia czy też świecące wiecznym blaskiem brylanty.

 

Obrączki płaskie to niezwykła wygoda!

Obrączki złote płaskie cechują się niewielką wysokością, dzięki czemu podczas noszenia są praktycznie niewyczuwalne na dłoni. Ponadto, wewnątrz obrączek płaskich możliwe jest wykonanie wypukłego profilowania, które znacznie podnosi komfort noszenia. Dzięki takiemu profilowaniu obrączka płaska gładko wchodzi na palec, a przy tym zachowuje minimalną powierzchnię styku biżuterii ze skórą. W ofercie naszego sklepu jubilerskiego Bovem znajdziecie piękne obrączki ślubne płaskie w różnych wariantach, z możliwością wyboru innego rozmiaru dla każdego z narzeczonych.

 

Obrączki płaskie świetnie sprawdzą się w przypadku par ceniących sobie minimalizm i dodatki o subtelnym charakterze. Dla panny młodej poszukującej stylowego zestawu z pierścionkiem zaręczynowym obrączka płaska będzie doskonałym rozwiązaniem. Natomiast, parom poszukującym gładkich obrączek złotych płaskich rekomendujemy modele nieco szersze. Będą one prezentowały się niezwykle gustownie i elegancko, a jednocześnie będą stanowiły wyrazisty akcent biżuteryjny. Po wewnętrznej stronie obrączki płaskiej możemy także wykonać grawer, który przez wiele lat będzie przypominał o niezwykle ważnym dniu zaślubin.

 

 

Obrączki płaskie o wybranym wykończeniu

Najczęściej wybieranym przez młode pary wykończeniem obrączek płaskich jest polerowanie. Jednakże, coraz więcej wybierane są matowe obrączki płaskie. Dzięki procesowi satynowania możemy uzyskać oryginalny efekt nawet przy stosunkowo prostej formie samego pierścienia. Ponadto nasz sklep jubilerski Bovem oferuje różnorodne zdobienia, z których każde nada obrączkom ślubnym płaskim nowego i niepowtarzalnego charakteru. Dla przykładu, popularnym i bardzo niekonwencjonalnym efektem jest diamentowanie. Obrączki złote płaskie diamentowane prezentują się niezwykle świeżo i awangardowo.

 

 

Wyjątkowe obrączki płaskie Bovem

W naszym sklepie jubilerskim Bovem znajdziecie wyjątkowe obrączki płaskie wykonane z łączonych materiałów – białego, żółtego i różowego złota. Oferujemy także wyjątkowe zdobienia, takie jak satynowanie, tłoczenia, diamenty, a także diamentowanie obrączek płaskich przy krawędziach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 990 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-02
Bardzo szybka realizacja.
2024-05-14
Pełen profesjonalizm
pixel