Zwrot - odstąpienie od umowy

30 dni na zwrot towaru

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas mailowo o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór dostępny jest pod tym adresem. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz do jednego z salonów, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Łatwo, szybko i wygodnie zwróć produkt w Paczkomacie. Bezpłatnie! Szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Wygodne zwroty w Paczkomacie w Bovem

Jeśli wolisz zwrot kurierem, skontaktuj się z nami. Zamówimy kuriera pod Twoje drzwi! Zwrot w tej formie to koszt 20 zł, które odliczymy od wartości Twojego zamówienia.

 

Samodzielne odesłanie paczki

Paczkę ze zwrotem można również odesłać we własnym zakresie pod wskazany poniżej adres. Prosimy dołączyć wypełniony formularz zwrotu wraz z dowodem zakupu - przyspieszy to weryfikację zamówienia i zwrot Państwa pieniędzy.

Adres do zwrotów:

Wolności 2, 73-200 Choszczno

e-mail: online@bovem.com.pl

 

Formularz odstąpienia od umowy do pobrania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 990 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Wszystko bardzo sprawnie i szybko
2024-06-04
Polecam
pixel