
Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny

- Srebrna bransoletka nieskończoność serduszko
- Kod produktu: BW2-20JA21522-1
- Wybierz rozmiar, o którym mamy Cię powiadomić:
Bransoletka wykonana ze srebra o próbie 0.925, z motywem nieskończoności i serduszek. Długość znaku nieskończoności 1,7 cm, wielkość serduszka 6 mm. Długość całkowita bransoletki wynosi 20 cm. Regulacja bransoletki o długości 3 cm, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do ręki.
Parametry techniczne:
Płeć: | damskie |
Rodzaj: | bransoletka |
Kruszec: | srebro próby 925 |
Kamień: | cyrkonia |
Wymiary: | 20,5 cm |
Motyw: | serce ,
nieskończoność |
Regulacja: | tak |
Waga: | 1,5 g |
|
Elegancko zapakuj swój prezent! Na złotej tabliczce umieścimy wybraną przez Ciebie dedykację. Grawer nanosimy metodą laserową. To gwarancja precyzji i trwałości na lata. Nadaj biżuterii osobisty i niepowtarzalny charakter! Pudełko jest w uniwersalnym rozmiarze i pasuje do naszyjników, kolczyków, bransoletek i łańcuszków.
Opinie użytkowników
Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być .
24 miesiące
- Gwarancja udzielana przez sprzedawcę
na okres
24
miesięcy.
W trosce o Twoją wygodę wszystkie produkty biżuteryjne oferowane na Bovem.com.pl objęte są 24 miesięczną gwarancją w przypadku wystąpienia wad fizycznych. Gwarancja nie wyłącza uprawnień wynikających z rękojmi lub praw konsumenta.
Jeśli rozpoznasz wadę w Twojej biżuterii przekaż ją do jednego z salonów Bovem lub wyślij na adres:
BOVEM
Wolności 2, 73-240 Choszczno
W ciągu 14 dni rozpatrzymy Twoje zgłoszenie i poinformujemy Cię o dalszych krokach.